До Григорія Кочура [6]
…я вже 1,5 місяця в лікарні, підправляється здоров’я дуже туго. А тим часом друзі мої та знайомі чи зледачіли, чи забули про мене…
…я вже 1,5 місяця в лікарні, підправляється здоров’я дуже туго. А тим часом друзі мої та знайомі чи зледачіли, чи забули про мене…
Очевидно, в майбутньому значну частину своїх скромних сил і здібностей я віддаватиму перекладам… Спробую з осені засісти за чеську мову.
«Іконоборська пісня» сподобалась страшенно, перекладав її (чесне слово) з натхненням.
Пересилаю Вам переклад, котрий мені видається ліпшим від попередніх. Якщо ні, то розвійте мої ілюзії.
Дякую вам за Зерова. Повертаю також аркуші з «Чистила мати картоплю» та «Рабіндранате-голубе!» . Я обидва переписав собі.
Все ж Фельдека я переклав, хоча дуже боюся за ті переклади.