Про проект

Історія

Все почалося 6 червня 2011 року з сторінки у соціальній мережі VK. На той час існувало тільки кілька дрібних груп про Симоненка, які не були активними та містили мізерну частку його творчості. Метою цього проекту було розкрити Василя Симоненка повністю. Наприклад, його прозу та драматургію, переклади віршів іноземних поетів. А головне – вийти з рамок творів шкільної програми, познайомити читача з менш відомими, але нічим не гіршими (а може й кращими) творами. За ці роки популярність Симоненка суттєво зросла, але попереду ще багато ідей для реалізації.

Контакти:

vasylsymonenko.org@gmail.com
Адміністратор: Іван Лендєл

Джерело контенту та авторські права

Спільнота не розпоряджається авторськими правами на твори Василя Симоненка. Щодо цих питань потрібно звертатися до його онуки – Мирослави Симоненко. Вона зацікавлена у популяризації праць свого діда і нам відомо тільки про дозволи, які не передбачали ніяких відрахувань.

Тотальна більшість віршів, прози та інших матеріалів взята з книги “Василь Симоненко. Вибрані твори” видавництва Смолоскип (2012 року). Сюди варто включити і виправлення згідно новіших версій. Решту творів взято з інших книг. Через цензуру та самовільні правки редакторів, багато віршів мають кілька версій.

Зображення, відео, аудіо, книги та інший контент (не створений Василем Симоненком) публікується із зазначенням джерела. Якщо ваше авторство не зазначене чи ви проти розміщення своїх творів у Спільноті – напишіть на email адміністратора. Проект є просвітницьким та не комерційним.

Чорний список

Звичайно, творча спадщина Василя Симоненка є відкритою для всіх. Проте, у нашій спільноті не публікуються матеріали політичних партій чи політиків. Також, тих, хто зловживає репостами з метою самореклами. Список таких організацій чи осіб не оприлюднюється. Ця інформація суто для читачів, яких може цікавити відсутність певного контенту на сайті та в пабліках спільноти.

Реклама

Рекламою вже нікого не здивуєш, але деякі люди впевнені, що її не має бути взагалі чи в проектах подібної тематики. Для чого ж вона? В першу чергу для фінансування доменів (їх 3) та хостингу не тільки цього проекту, а й тих, які не окупляються. Також, це хороший мотиватор – тривалий час займатися чимось безкоштовно може тільки фанатична людина або той, хто має хороші прибутки з інших джерел. В соцмережах додавання реклами потребує і додавання контенту щоб розбавити її на фоні іншого. Переважно 1 рекламний запис компенсується 1-3 тематичними. Без реклами активність наповнення падає.

Рекламні матеріали розміщуються на сайті (1-2 на сторінку) та соцмережах (переважно 1, максимум -3 активні на всій стіні ). В основному це реклама книг або якихось акційних пропозицій де можна виграти приз чи отримати знижку на певні товари. Тематика завжди цензурна. Також, проводиться тестування і багато разів розміщується тільки те, на що люди реагують. Якщо інтересу нема – реклама знімається після 1 чи максимум 3 розміщення. Проте, наявність реклами не означає прибутки адже оплата йде не за розміщення (таке рідко буває), а за певні дії. Таким чином десь 90-95% розміщеної реклами не приносить нічого, а решта досить незначні суми.

4 Comments

   1. Добрий день)
    Підкажіть, будь ласка, чи видані в книгу листи В.Симоненка до дружини? Якщо так, то де можна придбати таку книгу? Дякую)

    1. З тих, що в продажу точно є у “Василь Симоненко. Вибрані твори” видавництва Смолоскип. Точно є ще в якійсь сучасній та одній старій, але важко пригадати. Їх ніби й не багато, але достатньо і зміст кожної не запам’ятаєш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *