Шантаж і брехня від MARMUR. Мета – забрати спільноту Симоненка

Ще не всі чорти живуть на небі,
Ходить їх до біса на землі.
Бачиш, з ними щогодини б’юся,
Чуєш — битви споконвічний грюк!

«Задивляюсь у твої зіниці…»

Знаю, що багатьом ця історія набридла, але через появу нової порції брехні треба уточнити деякі моменти. Отож, потрапило мені до рук відео нещодавньої трансляції Мармуру (моє є записом з екрану, але вам скачав офіційний запис IGTV і залив сюди щоб не накручували перегляди їм), яка була присвячена виливанню бруду на мене і шантажу щоб я віддав спільноту їм. Хто б сумнівався, що як і кримський школяр-продюсер «Чорнобровий»/Гайдамаха, харківський мудак Олексій Таталаєв наплів цілу гору брехні (99% свідомо і цілеспрямовано). Люди ж ліниві і ніхто не піде перевіряти як все було і є насправді.

  1. Попри розміщення скрінів у Спільноті, він свідомо бреше про причини сварки з Максимом Кривчуном. Харківський барига розповідає своїм малолітнім фанатикам, що цей гопник виправляв мене, бо я неправильно написав текст вірша. Насправді, у скріншоті чітко видно як я повідомляю про те, що є 2 версії вірша «Ну скажи, хіба це фантастично…» і в оригіналі використовується якраз ЦЕ, а не НЕ. Свого часу одному редакторові здалося, що з НЕ буде краще і всі наступні рази вірш друкувався саме так. Виправлення відбулося тільки у 2012 після виходу «Вибраних творів» від Смолоскипу, але інтернет переповнений саме помилковою версією і через це регулярно виникають безглузді питання. В книзі є коментарі про цей та інші вірші, які зазнали цензури чи просто безглуздих виправлень редакторів. Всі ці коментарі продубльовані на сайті й лінк на пояснення був відправлений Максиму. Хоч його і забанено, але ця переписка тільки прихована і досі доступна в пабліку. Очевидно, що Талалаєв все це бачив і свідомо бреше чи має проблеми з інтелектуальним розвитком. Що все й так зрозуміло я відповів на вимогу в повідомленні з сторінки Мармуру пояснити ситуацію. На що отримав звинувачення у пихатості. Напевно, треба було бути більш услужливим перед ноунеймом з магазину, який торгує тим, на що не має права і жирує на прибутки. Чи має право така особа щось вимагати і говорити про мораль? Думаю, що ні. Але виявляється я зобов’язаний виправдовуватися і розжовувати елементарне всіляким складам мотлоху. Взагалі не зрозуміло як ця історія стосувалася їх магазину? Більше не було жодної людини, яка б написала що їй не зрозуміла логіка моїх дій. Всім адекватним людям зрозуміло, що й до чого, а після слів Максима «дядя не бісися», «всосав», «не бикуй», «чмо болотяне» бан і подальший осуд виглядають дуже обгрунтованими. Та не для Талалаєва. В його розумінні правим є Максим Кривчун, а я поганий, що за таку писанину забанив і виставив скріншот. Логічно, що цей обнаглілий вилупок отримав побажання відвідати те місце, якого в нього нема і бан. Схоже, що дехто звик до того, що йому поклоняються 7-класники і не чекав, що поставлять на місце. Тож далі він з особистої сторінки кидає вирізаний скріншот з останніми словами і каже, що тепер теж зробить відомим мене. Тільки от є суттєва різниця в цих ситуаціях. І як я вже не раз казав – вся ця сварка була спровокована навмисно з метою піару MARMUR, який має товари, але потенційних покупців мало. Не знаю скільки зараз у Фейсбуці, але до сварки в пабліка Мармуру не було і 100 підписників. В Інстаграмі біля 12 тис. Товар є, а існуючі клієнти не можуть скупити все, а тут такий шанс отримати рекламу на 32 тис. людей.
  2. Про авторські права я вже писав і довів, що є порушення з їх боку. Тож дискредитація мене щодо нібито поганих юридичних знань є абсурдною. Я не просто так 2 з 3 дипломів маю червоні… В даному контексті ще й сертифікат курсу з медіа права є корисним.
  3. Щодо спілкування від імені сторінок вже було не раз обговорено. Це суто технічний нюанс, який не можливо змінити і так роблять абсолютно всі щоб дати зрозуміти статус. Бачимо черговий цинізм, бо сам Талалаєв якраз писав від імені marmurstore і саме на сторінці цього проекту проводив трансляцію з метою обсирання і цькування мене. Згодом я опублікую список обділених інтелектом людей, які йому допомагали спамити, засмічувати коментарі та повідомлення моїх сторінок огидними словами і погрозами.
  4. Талалаєв публічно визнав те, про що я вже казав – їх дизайнер писала мені з вимогою видалити сторінку, бо нібито я недостойно себе веду. Тобто в них все ок з достойністю і нічого видаляти не треба, а от я так провинився перед ними, святими малолітніми харківськими торгашами, тож просто зобов’язаний видалити сторінку проекту, яким займаюся 9 років. От така логіка. Чи може проговорилися про справжню мету сварки – прибрати конкурента за аудиторію Симоненка? Бо ж потім кілька разів лунають заклики «піти з посади» і віддати їм управління спільнотою Василя Симоненка. Адже я крім моральних якостей «вкрай неефективно роблю свою роботу» і просто «дурень». Ну і куди ж без погроз – вони «будь-якими методами» змусять онуку Симоненка заборонити мені займатися спільнотою. Може й гроші запропонують за це… Також він визнав, що цілеспрямовано відправляв безліч своїх людей на сторінки. Саме ці особи навмисно провокували для відправки скрінів йому і розігрували виставу про відписку хоча самі вони є тільки підписниками Мармуру. Звичайно, більшість повірили в побрехеньки, але працівники Мармуру розуміли все краще і все ж наче раби виконували накази.
  5. Як виявляється, MARMUR ніколи від імені сторінки не писали образи і взагалі нічого поганого про мене. Ще й без брехні діяли! Напевно, то все провокація Кремля чи якісь привиди. Містика якась… Цікаво і те, що Талалаєв заявляє ніби у їх проекті є лише «трошки комерції». Тоді Розетка це благодійний фонд.
  6. Талалаєв чомусь вважає, що мармурівці це і є народ України, бо каже наче мої негативні слова про них це стосується всіх українців. Ще одне свідоме маніпулятивне перекручування.
  7. Він відчайдушно корчить з себе патріота, але зробив мінімум 5 обмовок під час прочитання вірша і згодом теж. Та це не заважає цитувати якусь підіслану особу, яка писала ніби я пишу з помилками. Максимум може бути десь відсутня кома, але точно не велика кількість (як стверджується). Дуже зручно потім це читати ніби то не ти так сказав, а невідома людина… Згодом Талалаєв визнає, що тільки рік він з колегами по розуму і бізнесу перейшли на українську… Якраз з початку роботи магазину. Збіг? Як на мене, то тут справа у тому, про що я вже казав – у побуті російська. Україномовність це як у деяких співаків, політиків, телеведучих ітд. – елемент публічного образу, який використовується для отримання прихильності відповідної ніші населення. Набагато легше розкрутитися у невеликому середовищі, яке керується емоціями. Тільки от інколи можна спалитися як натрапиш на українські слова, які не мають масового використання в побуті. Ну ви зрозуміли… Це ж Харків. А ще дехто навмисно неправильно називав прізвище, бо люди ж таке не люблять і це хороший (хоч і примітивний) спосіб позлити. Коли ти з кимось ворогуєш і кілька днів вишукуєш компромат, то чудово запам’ятаєш ім’я та прізвище. Тож здивування ніби лиш на половині «етеру» помітив є фальшивим як і він сам.
  8. Він прочитав біля 5 повідомлень з критикою стосовно мене під постом про ці події (лиш 2 особи були підписниками) проігнорувавши понад 100 з підтримкою і вдячністю. Чисте маніпулювання. Особливо дивує заява про те, що нібито за один день відписалося 1 тис. людей. Це придумані цифри, бо по графіку за останній місяць чітко видно, що тільки в день скандалу з MARMUR було 43 дизлайки і це пік. Наступного дня 36 і далі ще більший спад. Тільки в день трансляції знову підйом до 10. Загалом, з 8 серпня до 19 відписалося тільки 109 людей, що далеке до 1000. А якщо врахувати те, що частина з цих відписок є природними і не стосуються скандалу, то буде менше 100. При цьому, нових лайків 93. Тобто за ці дні сторінка втратила тільки 16 людей. 16 і тисяча є різниця. Чергова відверта брехня і маніпуляція.
  9. Наскільки неадекватною має бути людина щоб висилати своїх агентів для обсирань і погроз, читати всі коментарі на сторінці й робити скріни кожного, вишукувати компромат, збирати все в одну купу й потім організувати трансляцію тривалістю понад годину.  Попахує нездоровою зацикленістю… Або ж вони вирішили, що більше вигоди буде від тривалого скандалу. Особисто я бачив їх з “Чорнобровим” Данилом Гайдамахою сторінки в соцмережах кожну по 1-2 рази + персональні цих метросексуалів, андрогінів чи що вони таке. Якби ви бачили їх фото, то б зрозуміли чому такі висновки. Єдина перевірка була щодо засланих козачків, бо потрібно було впевнитися, що вони пов’язані з Мармуром і не є підписниками Симоненка.

На фоні красивих фраз обиватель може повірити Талалаєву, але якщо людина розбирається в людях, то зрозуміє хто є хто. А я якраз вважаю вміння розбиратися в людях однією з найбільш цінних своїх рис. Звичайно, маніпулятори не люблять коли їх викривають. Для них є загрозою мати справу з тими, хто бачить їх суть. Я не можу це пояснити професійними термінами, але в міміці й рисах обличчя Талалаєва проскакує самовдоволена садистська усмішка (в рос.мові є більш вдале слово – ухмылка). Такі люди маніпулюють з дитинства і будь-якими методами добиваються свого. Він говорить дуже обережно і тільки те, що вигідно (При людові не стане ворог горло дерти, Бо тільки друг бува завжди одвертим, Ти краще придивляйся, як належно, До тих, хто мислить і говорить обережно. – «Пильному»). Брудну роботу доручає іншим. Ні, це не друзі. В таких людей їх нема. Для них інші є лише інструментами для досягнення цілей. Те саме ж тематикою патріотизму, мовою, закликом підписників ображати і винюхувати інформацію… Інколи мені кажуть, що я жорстокий, але моя філософія передбачає покарання поганих людей з мотивів справедливості. В його випадку це просто хворе задоволення від сварок, руйнування іншим життя, завдання болю… На жаль, в житті саме такі люди досягають успіху, а ті, хто може їм протистояти і ставити на місце часто не отримують потрібні ресурси і вплив. Грати за правилами завжди збитковіше і важче… От чому я й сказав, що в реальному світі зло перемагає добро. Тільки от він себе злом не вважає, бо в таких людей нема цього поділу. Вони в житті керуються тільки вигодою. Якщо щось вигідно, то це добре і не мають значення деталі. В таких історіях важко зрозуміти що є поганим, бо маніпуляції та підміна понять легко впливають на позицію звичайних людей. Критичне мислення залишається рідкісним для українців.

Якщо цієї інформації комусь не достатньо для висновків, то я вже не знаю… Вся ця ситуація дуже схожа на рейдерські захоплення і мене справді дивує як хтось може вважати таке нормальним і віддавати гроші людям, які штучно створюють скандали для піару і крадіжки чужих проектів. Мало того, що вони заробляють на ваших патріотичних почуттях, то ще й нагло маніпулюють оббріхуючи інших. Треба ж мати якусь самоповагу і принципи! Якщо хочеться мати літературний сувенір, то знайдіть інший дизайн чи створіть свій. Це не проблема в наш час… Кожен може створити і замовити свою унікальну футболку, кружку, блокнот чи ще щось. Бо купувати такі речі у MARMUR це не «підтримка українського», а гроші в руки брехливих російськомовних бариг, які паразитують на темі патріотичності й використовують українських класиків для свого збагачення. З таким же ж успіхом можна купувати вишиванки зроблені в Китаї й піднімати їх економіку, а не нашу. Думаєте китайці їх створюють, бо люблять Україну? Вони просто знають, що на цей товар є покупці й дешевизною витіснили українських виробників. Бо ж для декого головне гроші й влив. Правда, Талалаєв?

Іван Лендєл, адміністратор Спільноти

sweet.tv
1 місяць ago

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *