Тернопільська ОДТРК започаткувала телепроект до 80-ліття поета Василя Симоненка

sumonenko_80В Україні 2015 рік щедрий на ювілейні дати та події, які заслуговують на популяризацію та гідного пошанування.

З цією метою творчий колектив Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії започаткував телепроект, присвячений творчій спадщині відомого українського поета, журналіста, шістдесятника Василя Симоненка, вісімдесятиріччя від Дня народження якого Україна відзначає цього року.

Автори проекту запропонували тернополянами продекламувати улюблені симоненкові вірші, які досі залишаються актуальними, незважаючи на те, що від часу їх написання нас віддаляють десятки років.

Відзнятий матеріал ліг в основу циклу відеороликів, які транслюються в ефірі телеканалу «ТТБ» Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії.

Започаткований проект продовжать підбірки відеокліпів з читанням творів цьогорічних Ювілярів Майка Йогансена, Максима Рильського, Ліни Костенко та ін., а також віршів поета і політв’язня, Героя України Василя Стуса, з нагоди 35-их роковин його відходу у Вічність.

ТОДТРК

8 років ago

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *