Дніпряни читатимуть вірші в вагонах метро та в маршрутках

У Дніпропетровську в маршрутках, а також у вагонах метро і трамваїв замість реклами незабаром з’являться плакати з віршами українських поетів. Про це під час прес-конференції в медіа-центрі «ДНЕПР ПОСТ» повідомив голова Дніпропетровської обласної молодіжної ради Сергій Кривогуз.

“Ця ідея виникла після проведеного нами проекту «Розмовляй українською 24 години». Надалі ми плануємо провести голосування – вірші яких поетів мешканці Дніпропетровська хотіли би читати в транспорті – українських і закордонних. Звичайно ж, хотілося б вийти на молодих поетів нашого регіону і теж розміщувати їх твори в маршрутках”, – розповів Кривогуз.

Наразі обрали кількох авторів: це Василь Симоненко, Іван Котляревський, Ліна Костенко, Тарас Шевченко, Володимир Сосюра, Леся Українка та Борис Грінченко.

Для розміщення творів обрали найпопулярніші маршрути, які возять пасажирів у віддалені куточки міста – житлові масиви Тополя, Парус, Комунар, Придніпровськ, аби охопити якомога більшу кількість читачів. Це маршрути 146, 87, 40, 126, 134 та інші.

Як зазначила координатор проекту Дарія Хом’як, загалом задіяно близько 25 маршрутів, а також вся лінія метрополітену та найпопулярніші трамвайні маршрути № 1, 5, 7 і 11. У маршрутках і метро вірші з’являться з понеділка, 13 квітня, а в електротранспорті з 4 травня.

Ірма БОГУЦЬКА, ДНІПРОГРАД

8 років ago

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *