9 січня у Черкасах вручатимуть Всеукраїнську літературну премію ім. Симоненка

Завтра, 9 січня, на Черкащині відбудеться вручення Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка – у межах літературно-мистецького вечора пам’яті Василя Симоненка. Сьогодні йому б виповнилося 85 років.

Про це пише ІнфоМІСТ посилаючись на пресслужбу Черкаської ОДА.

Зауважимо, Всеукраїнську літературну премію імені Василя Симоненка встановлюють щороку задля вшанування пам’яті поета-гуманіста, широкої популяризації його імені й творчості Черкаська обласна рада, Черкаська обласна державна адміністрація, за підтримки Національної спілки письменників України, Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка та Ліги українських меценатів. Премію запровадили для підтримки молодих талантів, заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання.

До участі в конкурсі допускають книги чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, надруковані протягом останніх трьох років, не відзначені іншими преміями, що здобули високу оцінку літературної критики, громадськості. Мова творів – українська.

Премію присуджують у двох номінаціях:
а) «За кращу першу поетичну збірку» – 20000 грн;
б) «За кращий художній твір» – 30000 грн.

Премію присуджують один раз на рік до дня народження Василя Симоненка, 8 січня, і вручають в Черкасах.

Нагадаємо, що о 15.00 – зустріч із Василем Шклярем, о 16.00 – літературно-мистецький вечір та вручення премії.

sweet.tv
8 місяців ago

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *