Театр ТАМ – “Ти знаєш, що ти – людина?” (Мовою жестів)

Інклюзивний мистецький проєкт “Поміж нас” — це сім відео-новел на вірші українських поетів 20 сторіччя, що пронизані ідеями людяності та гуманізму. Головними героями є нечуючі та слабкочуючі актори та акторки. Вірші перекладені та продекламовані жестовою мовою, мають субтитри та аудіо озвучування українською мовою.

“Поміж нас” є багатошаровим проєктом, що поєднує театр анімації, драматичний театр, комп’ютерну та онлайн анімацію і електронну музику у експериментальну відео поезію. Складна для культурної спільноти ситуація через COVID-19, надихнула діячів різних видів мистецтва об’єднатися та створити зовсім новий формат відео арту.

Кожна відео-новелла має свій жанр, художнє рішення, унікальну стилістику, костюми та декорації.

Авторки проєкту — Ольга Пінаєва та Катерина Тушдер, учасниці «Театру Анімаційного Мистецтва» (ТАМ) https://www.facebook.com/tamtheatreua/ Проєкт реалізовано у партнерстві з Громадською Організацією “Відчуй” та при підтримці «Українського Культурного Фонду».

Епізод №1 на вірш Василя Симоненка “Чи знаєш, що ти – Людина”. Головний герой виконує дві ролі — Людину, що живе у своєму уявному замкненому просторі, страждає на депресію, знецінює себе та життя. Її альтер-его — це відображення у дзеркалі, внутрішній голос, здоровий глузд, що спонукає Людину до дії.

Актор – Віталій Науменко
Оператор – Сергій Жерехов
Художниця-постановниця – Ольга Пінаєва
Художній розпис – Дмитро Бугайчук
Композитор та звукорежисер – Сергій Авдєєв
Актор озвучування – Олександр Мартиненко
Перекладачка жестової мови – Олександра Кущенко
Грим – Катерина Очеретяна
Пост продакшн – Олена Авдєєва
Режисерка-постановниця – Катерина Тушдер

10 місяців ago

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *