BAndurbaND – “Лебеді материнства”

Учасники харківського етно-гурту BAndurbaND з радістю оголосили про завершення роботи над новим відео своєї відеографії – серйозним та соціальноспрямованим кліпом на пісню «Лебеді материнства». Як ви вже мабуть здогадалися, в основу цієї композиції покладено вірші відомого українського поета Василя Симоненка. У своєму новому кліпі музиканти BAndurbaND торкнулися аспекту виховання особистості в середині людини, відобразивши на контрасті два різних шляхи – дві різні дитячі долі, які за бажанням дорослих можуть стати якщо не тотожними, то дуже схожими. Але для цього, звісно ж, необхідно неабияке сприяння з боку батьків, їхнє порозуміння та однакове бачення щасливого майбутнього дитини.
Зйомки відбувалися ще восени 2014 року в Харкові та поблизу одного з дачних поселень , та тривали три з лишнім дні. Учасники гурту зазначали, що погода у той час стояла досить прохолодна, а на третій знімальний день навіть пішов дощ, що доволі сильно ускладнило творчий процес. Проте зрештою негаразди було подолано і наразі всі глядачі мають змогу ознайомитись із фінальними результатами цієї кропіткої роботи. (джерело – http://notatky.com.ua/)

Режисер : Михайло Озеров
Головний оператор: Юрій Великий
Оператори: Довгальова Катерина, Колісник Марія, Сорокін Даниїл, Хіленко Анастасія
Художник: Наталля Дєнісова
Монтаж: Сергій Гнатовський
Актори: Ваня і Володя Кравці,Олег Каданов, Дар’я Кушніренко, Тетяна Тумасянц, Юрій Великий

А також подяка дяді Ромі, бабі Соні, Дмитру та Вікє, Максу Пугє, Борє, Серьожє, погоді, голубам та песику Бобіку (є у кадрі). 🙂

8 років ago

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *