Підтримати

Відтепер ви можете підтримати розвиток проекту не лише лайком чи репостом. Наша спільнота має свою сторінку на сервісі Patreon, де можна зробити підписку в 1 долар на місяць. Повірте, це справді важливо для успішного розвитку Спільноти.

Якщо ви вперше чуєте, про Патреон, то прочитайте інформацію у Вікіпедії. Якщо коротко, то на цій платформі люди мають змогу завдяки підписці щомісяця фінансувати творчі проекти, які їм подобаються. Часто, за це вони отримують деякі презенти, але це стосується великих пожертв. У нас такі речі плануються у майбутньому… Не лякайтесь – це не складно і мало чим відрізняється від підписки на сервіси для перегляду онлайн ТБ. Якщо у вас виникли труднощі при здійсненні підписки або ви не можете її скасувати – напишіть сторінці у соцмережах або на пошту vasylsymonenko.org@gmail.com

АЛЬТЕРНАТИВНИЙ СПОСІБ – сервіс Банка від monobank.

Це прямий переказ на спеціальний депозитний рахунок.

Спільнота Василя Симоненка була створена 10 років тому – у 2011 році. Її метою є популяризація видатного українського поета, письменника та журналіста. Сотні віршів, прози та інших матеріалів було опрацьовано і ще багато чого залишається зробити. Наприклад, опублікувати журналістські матеріали, які свого часу писав для газет Василь. Проекту є куди рости, але існує чимало перепон. Однією з ключових можна назвати фінансування хостингу та домену, яке стало не можливим через низьку ефективність реклами. Ваша підтримка дозволить покрити технічні витрати на сайт і компенсувати роботу над контентом. Тариф мінімальний –1 долар в місяць. В будь-який момент меценат може скасувати підписку. Це спосіб показати свою небайдужість та вдячність. А в якості бонусу ви отримаєте доступ до приватної групи в Telegram з понад 25 електронними книгами, що містять твори Василя Симоненка.

Іван Лендєл, адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *