Підтримати

Відтепер ви можете підтримати розвиток проекту не лише лайком чи репостом. Наша спільнота має свою сторінку на сервісі Patreon, де можна зробити підписку в 1 долар на місяць. Разом з комісіями і податками вийде менше, але для початку вирішено обмежитися мінімальним тарифом. Повірте, це справді важливо для успішного розвитку Спільноти.

Якщо ви вперше чуєте, про Патреон, то прочитайте інформацію у Вікіпедії. Якщо коротко, то на цій платформі люди мають змогу завдяки підписці щомісяця фінансувати творчі проекти, які їм подобаються. Часто, за це вони отримують деякі презенти, але це стосується великих пожертв. У нас такі речі плануються у майбутньому… Не лякайтесь – це не складно і мало чим відрізняється від підписки на сервіси для перегляду онлайн ТБ. Якщо у вас виникли труднощі при здійсненні підписки або ви не можете її скасувати – напишіть сторінці у соцмережах або на пошту vasylsymonenko.org@gmail.com

Спільнота поціновувачів творчості Василя Симоненка була створена 10 років тому – у 2011 році. З того часу я як її адміністратор займаюся популяризацією видатного українського поета, письменника та журналіста. Сотні віршів, прози та інших матеріалів було опрацьовано і ще багато чого залишається зробити. Наприклад, опублікувати колоритні тексти журналістських матеріалів, які свого часу писав для газет Василь. Проекту є куди рости, але існує немало перепон. Однією з ключових можна назвати фінансування хостингу та домену. Якщо раніше реклама на сайті покривала такі витрати, то вже більше року кілька днів за місяць відвідувачі можуть замість сайту бачити попередження про закінчення надання послуг. Ваша підтримка дозволить покрити технічні витрати на сайт і компенсувати роботу над контентом. Знаючи про скрутні українські реалії було обрано мінімальний тариф – всього лиш 1 долар (в місяць або одноразово), але об’єднавшись можна зібрати достойну суму. Навіщо це робити, якщо проект все-одно якось існуватиме? Це серйозна мотивація для мене регулярно додавати новий контент, а для вас спосіб показати свою небайдужість та вдячність. Згодом планується створити винагороди для тих, у кого є можливість допомагати більшими сумами. Та важливі не суми внеску, а можливість дати новий виток розвитку тому, що є цінним для вас і для мене.

Іван Лендєл, адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *