У Черкаській обласній філармонії відбувся Симоненківський вечір

11 січня у Черкаській обласній філармонії відбулися урочисті заходи під назвою «Я воскрес, щоб знову з вами жити» з нагоди 83-ї річниці від дня народження відомого поета-гуманіста Василя Симоненка.
В холі філармонії було організовано літературно-мистецьку композицію, в якій були представлені видання творів самого поета, лауреатів щорічної Симоненківської премії та виставка картин юних черкасців, на які їх надихали твори Василя Андрійовича.

Щорік з метою вшанування його світлої пам’яті, широкої популяризації його імені й творчості Черкаська обласна державна адміністрація, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, за підтримки Національної спілки письменників України, Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка та Ліги українських меценатів установлюють Всеукраїнську літературну премію імені Василя Симоненка для підтримки молодих талантів, заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання, спрямованих на побудову незалежної демократичної України. Премія присуджується у двох номінаціях.
У 2017 році в номінації «За кращу першу поетичну збірку» премію отримав Олексій Бик – молодий поет і водночас боєць «Правого сектору»,за збірку поезій «Вірші на руці», а в номінації «За кращий художній твір» – Світлана Короненко-Слабошпицька за збірку поезій «Вірші з осені».
Переможців привітали перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль, депутат Черкаської обласної ради та член Національної спілки письменників України Валентина Коваленко, український прозаїк, літературознавець та громадський діяч Михайло Слабошпицький, професор Черкаського Національного університету ім. Богдана Хмельницького та голова конкурсної комісії з присудження Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка Володимир Поліщук.

Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА

Eva UA
2 роки ago

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *