На Черкащині закрили рік Симоненка (відео)

Десятки переглянутих фільмів, сотні прочитаних віршів та виконаних пісень. 2015-й на Черкащині було оголошено роком Василя Симоненка. Цьогоріч українському поету-шістдесятнику було б 80. У різних куточках області протягом року відбувалося чимало різноманітних заходів, що популяризували його творчість. Завершальним етапом естафети пам’яті став урочистий концерт у 33-й школі Черкас, яка носить ім’я Симоненка.

Про це інформує Черкаська ОДТРК “Рось”.

Захід, присвячений закриттю року Симоненка, учні 33-ї школи Черкас розпочали екскурсією шкільним музеєм. Відкрили його в 1994-му. В цьому ж році Постановою Кабінету Міністрів України навчальному закладу було присвоєно ім’я Василя Симоненка.
Портрети Симоненка, фотографії, рукописи віршів, чернетки, листи – тут представлені речі, яких торкалася рука поета. Їх передала музею-світлиці його мати.
Саме з цієї школи 15-го січня стартувала кіноестафета, присвячена творчості Симоненка. Впродовж року її передавали з одного району до іншого, аби поезію поета-шістдесятника не забували. Фільми про Василя Симоненка демонстрували у різних куточках Черкащини.
У цьому навчальному закладі до творчості Симоненка ставляться по-особливому. Навчальний рік розпочинають і завершують покладанням квітів до його барельєфу. Чимало заходів, присвячених творчості поета, проводять упродовж року. А нещодавно школярі видали книгу віршів Симоненка із власними ілюстраціями.
Аби достойно завершити рік, присвячений 80-й річниці із Дня народження Василя Симоненка, педагогічний колектив 33-ї школи спільно із «Черкасиоблкіно» організували святковий концерт. Насамкінець діти влаштували флеш-моб – читали разом поезію та заспівали пісню.

7 років ago

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *